IlegalZone.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IlegalZone.Idle.Ro

Powered By seK
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L

In jos 
+11
w1nNeR
seK
burn4ilegal
GerminaL
Kudojikuto
StyLe
z.p|Yellow
linus
eoL | aLin
UruKuaYe
A1mStAr
15 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyDum Mar 02, 2008 9:03 am

Salutareee mAnn Vreau si eu o marire de admin.Acum am Moderator,chiar daca nu am nici o comanda in plus sunt mai aproape de god si pot da ban pe ip..Very Happy...Cred ca Lumea ma stie si parerea mea este ca merit un semi god .Va cius pe toti Exclamation Razz Very Happy
Sus In jos
UruKuaYe

UruKuaYe


Mesaje : 20
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 37
Localizare : Timisoara

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyDum Mar 02, 2008 9:27 am

dap eu zic ca mieriti :X :* joci bine, te ocupi de server...Wink esti gg Wink si de aea ai PRO de la me Smile sa speram acuma ca o sa conteze Smile hai ne vedem pe server bafta :*
Sus In jos
eoL | aLin




Mesaje : 28
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyDum Mar 02, 2008 10:15 am

si de la mine ai PRO daca si u ai fost dragut cu mine asa sunt si eu cu tine Wink PRO bafta Gg
Sus In jos
linus




Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyLun Mar 03, 2008 4:42 am

fratele meu pro ce sa mai zici pro merita !!! cheers Basketball
Sus In jos
z.p|Yellow




Mesaje : 14
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyLun Mar 03, 2008 5:04 am

Daca vrei sa fi mai aproape de God...dute pe la biserica Very Happy (joke Razz ) Hai ca meriti PRO
Sus In jos
StyLe




Mesaje : 12
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyLun Mar 03, 2008 12:21 pm

Uite mane si de la mine un Pro bounce bounce bounce
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyMar Mar 04, 2008 11:32 am

Pentru un astfel de grad, God sau Owner nu mă bag... Smile Sunt oarecum nou, iar pentru aceste grade cred că ar trebui să voteze cei cu grad peste Moderator sau cei care joacă pe acest server încă de la înființarea lui. Baftă!
Sus In jos
UruKuaYe

UruKuaYe


Mesaje : 20
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 37
Localizare : Timisoara

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 2:25 am

Kudo ai dreptate..dar asta nu inseamna ca nu poti sa-ti spui parearea despre acest player Wink deci nu vad nici un rau in a scrie "pro" sau "contra" Wink acuma clar depinde de admini mai mari daca da..sau daca nu Smile doar de aea ii forum...sa-ti dai cu parearea la o adika...;)mai ai o nemultumire..o nelamurire...alea alea... ...poate sunt eu inconstient cu postul asta..si nu vreau sa te superi pe mine...pentru ca nu am zis nimika din rautate..sti bine }{ dar asta ii parerea mea :X hai c'ya on the server afro Cool Twisted Evil What a Face
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 4:37 am

Ms Urukuaye pt sustinere.. pale :*}{
Sus In jos
GerminaL

GerminaL


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 4:41 am

da deci imi place cum gandeste kudo si spune f bine c zice si il sustin..daca se fac tot upgr pe zi ce trece apai ar fi tot serv de admini si daca toti is prietentiosi. : "Uite ma ala e mai mare decat mine..ei daca ce eu sunt prost adica ia sa fac si eu o cerere de upgrade" Upgrade`urile astea ar trebui lasate mai moale..si nu sa dea oricine pro doar ca scrie pro..si zice da ms am sa iti dau si eu ... Nu merge asa fratilor... cu upgr.. deci vreau sa se ia in considerare... ca si mai multi admini care au facut upgradeu degeaba ,nu mai vreau sa dau nume ca o sa imi fac dusmani deja prea multi pe server.. :-W.Nu se da Un upgrade asa usor doar din tastatura.. se zice cu motive si alte chestii pe care le a adus la server. Vrei upgrade mai ocupate de server
Sus In jos
GerminaL

GerminaL


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 4:46 am

Deci dialog

Jucator : "Ma vezi ca e suspect jucatoru gica"

Master : "Ba mai lasati-ma sunt si eu jucator"
Jucator:"Ma da esti admin"
Master : "Si ce vrei acuma?"
Jucator :"Uitate si tu putin pe ala faci niste poze ceva"
Master: "Toata ziua mam uitat dupa codati vreau sa joc si eu"
Jucator: "Stai si tu putin spectator"

....................................... s.a.s.m.d am pierdut conversatia ca mia dat eroare de cs in fine eu stiu ca esti vecin cu sek dar...ramane doar ca o concluzie pt mine......
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 5:04 am

GerminaL a scris:
Deci dialog

Jucator : "Ma vezi ca e suspect jucatoru gica"

Master : "Ba mai lasati-ma sunt si eu jucator"
Jucator:"Ma da esti admin"
Master : "Si ce vrei acuma?"
Jucator :"Uitate si tu putin pe ala faci niste poze ceva"
Master: "Toata ziua mam uitat dupa codati vreau sa joc si eu"
Jucator: "Stai si tu putin spectator"

....................................... s.a.s.m.d am pierdut conversatia ca mia dat eroare de cs in fine eu stiu ca esti vecin cu sek dar...ramane doar ca o concluzie pt mine......


Fratioare daca vroai sa demonstrezi ceva copiai atunci consola nu dupa 2 sapt.Stiu ca invidia e mare ca nu ai obtinut mod dar asa se face pe sv asta."Daca eu nu am obtinut admin ala dc sa obtina ce e el mai tare ca mn"
cam asa gandesti tu si nu e bine.Si in acel moment erau admini mai mari in grad ca mine.Cand s-a produs aceasta chestie eu eram doar administator si pe sv erau 2-3 gozi. Si daca un player considera ca un alt player e codat si acel din inamplare sa fie admin si nu are pic de cod,si fac cum a zis playeru sa dau ban.
Si imi mai dau seama ca la mine te refereai atunci cand ai zis ca uni admin au adminu pe pile.pt ca sek si alti admini care stau pe langa mn si sek pot confirma.De exemplu tu ai administratoru sau slotu ce ai pe cerere, eu am pe bani nou admin.asa ca inainte sa deschizi gura gandestete bine ce o sa zici ca in proportie de 90% nu este adevarat. SI verifica si in alte surse daca e adevarat sau nu
Ps:Nu cauta scandal pt ca nu o sa obti scratch cheers confused
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 5:51 am

UruKuaYe a scris:
Kudo ai dreptate..dar asta nu inseamna ca nu poti sa-ti spui parearea despre acest player Wink deci nu vad nici un rau in a scrie "pro" sau "contra" Wink acuma clar depinde de admini mai mari daca da..sau daca nu Smile doar de aea ii forum...sa-ti dai cu parearea la o adika...;)mai ai o nemultumire..o nelamurire...alea alea... ...poate sunt eu inconstient cu postul asta..si nu vreau sa te superi pe mine...pentru ca nu am zis nimika din rautate..sti bine }{ dar asta ii parerea mea :X hai c'ya on the server afro Cool Twisted Evil What a Face
Man, stai calm că nu m-am supărat pe tine, nu am de ce! Eu am spus doar ce aveam de spus.... Nu mă consider în măsură să dau PRO sau CONTRA aici, la această cerere, nu îl cunosc așa bine pe mAsTeR k1L, doar ce ne-am mai contrat un pic pe server Razz La cereri pentru SLOT, ADMINISTRATOR sau MODERATOR mai dau cu părerea, dar aici, decât să dau un vot categoric și să fie greșit (să regret că l-am dat), mai bine mă abțin!
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 6:33 am

,,si nu sa dea oricine pro doar ca scrie pro..si zice da ms am sa iti dau si eu ... Nu merge asa fratilor... cu upgr.. deci vreau sa se ia in considerare''
Bravo GerminaL, aici mi se pare mie că ai cam pus punctul pe ,,I'' cum se spune! Dacă ați fost atenți pe forumul vechi, cât și pe cel prezent, nu m-am ferit să dau CONTRA acolo unde am considerat că este alegerea corectă! Să vă dau un exemplu: pe forumul vechi făcuse K4Tr00pEr cerere pentru UPGRADE la Administrator invocând faptul că, citez:
,,Salut joc p serv d vreo 3 luni aproape zilnic si in 10-12 ianuarie am primit slot ...ash dori si eu un admin dak se poate k deja nu mai rezist...in mai multe dimineti am intrat si jucau codati(si alti payeri ii injurau) dar nu era admin online sa scape d ei...metionez k nu am jucat deloc codat si mi s-au facut poze d vreo 2 ori si totul a fost ok, nu am vb deloc urat p serv/ nu am injurat , nu intru in conflict cu alti playeri, mi-am vazut intotdeauna d joc si atat''.
I-am răspuns atunci cu o întrebare de genu': Dacă nu mai rezistă că se întâlnește așa des cu codații pe server, de ce nu a postat nici un demo pe forum?? I-am spus atunci că îi dau CONTRA, dar dacă revine pe forum cu o cerere de upgrade, iar până atunci văd postate de el minimum 2 demo-uri cu codați pe serv, atunci îi dau PRO. A trecut ceva timp (o săptămână sau 2), seK a schimbat adresa de forum, iar pe acest nou forum a făcut din nou K4Tr00pEr cerere de upgrade, dar tot fără nici un demo, concluzie: nici nu am mai votat. K4Tr00pEr este un băiat de treabă, l-am mai văzut pe server, dar am considerat un pic ciudată treaba: Vaai, mulți codați, nici un admin, iar eu ce fac, stau și mă uit la ei și plâng!..sau ceva de genu'! Acest lucru nu mi-a inspirat încredere din partea lui. Aaa, mi-am adus aminte, când i-am dat CONTRA i-am spus că dacă primește Administrator aș vrea să îmi demonstreze că m-am înșelat și că poate fi un bun admin. Nici până azi nu am văzut un demo făcut de el Sad
Hei, poate sunt paranoic, poate exagerez, dar când vine vorba de codați ---> BAN PERMANENT (părerea mea, dacă nu ai admin, FĂ DEMO Razz)
Așadar, GerminaL, fiecare gândește, acționează și se manifestă cum crede de cuviință. E multă lume ''fără coloană vertebrală'', dar asta e, important e ca TU să fii cel ce poate sta drept!
ATENȚIE!! Nu spun că cine i-a dat PRO lui K4Tr00pEr a greșit, spun că este greșită argumentarea unui PRO cu afirmația: îți dau PRO, dar să îmi dai și mie când fac cerere! Poate că cine a spus asta a spus-o în glumă, poate că nu, treaba lor....
Eu unul, dacă pot da BAN fără probleme codaților (oricum avem acces și la autobalance și freezetime - lucru întâlnit de obicei doar la RCON), nu am nici o apăsare (sper să ia în considerare seK sugestia mea referitoare la accesul la comanda add_ban a Moderatorilor), poate să scrie în dreptul gradului de ADMIN pe care îl dețin și ,,NOOB'' sau ,,biscuite-n dungă'' în loc de MODERATOR Smile
Baftă!
Sus In jos
burn4ilegal




Mesaje : 11
Data de înscriere : 28/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Up In The Smoke   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 6:36 am

Topic close din partea mea sa ajuns la mahala nu la upgrade Exclamation Exclamation No ( pro pt upgrade ) !
Sus In jos
GerminaL

GerminaL


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 6:40 am

Master deci vezii undeva ca vreau eu moderator..La tine functioneaza chestia asta vreau si eu upgrade ca ala nu stiu ce e mai mare si se dovedeste si din posturirile facute . Asa k `c`ya si ne vedem poate prin viata

P.S: Master nu cred ca esti mai mare de 17 ani in fine. c`ya ne vedem in viata
Sus In jos
seK

seK


Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 7:36 am

Pro si de la mn Deci Trb Sa Te Maresc . jocolor
Sus In jos
linus




Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 7:54 am

cata vorbarie era mai sus fratilorrrr !!! uuuuuuuu m-am speriat Smile) ti-am dat pro oricum!!! mi-a fost si lene sa citesc ce a ti scris mai sus (oricum nu stiu citi)Smile)))))
Sus In jos
w1nNeR




Mesaje : 6
Data de înscriere : 29/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyJoi Mar 06, 2008 8:19 am

Pro joaca de mult pe srv si e bun ca admin Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
BEcka

BEcka


Mesaje : 8
Data de înscriere : 28/02/2008
Varsta : 36

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: P R O - p r o   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyVin Mar 07, 2008 6:11 am

Ai un PRO de la mine...e folositoare comdanda banip...tre sa recunosc...mai ales cand dai de codati...ce bucurie or avea sa joace cu cod nush...oricum PRO
Sus In jos
BEcka

BEcka


Mesaje : 8
Data de înscriere : 28/02/2008
Varsta : 36

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: PRO - normal   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyVin Mar 07, 2008 6:13 am

Normal ca pro amice...dar nu mai tot schimba numele ca ma ametzesti Razz
Sus In jos
seK

seK


Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyVin Mar 07, 2008 7:03 am

burn4ilegal a scris:
Topic close din partea mea sa ajuns la mahala nu la upgrade Exclamation Exclamation No ( pro pt upgrade ) !

Are dreptate Burn Ce Inseamna asta fRate Mahala Pe Fatza TOPIC Closed Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
X8`dmg1992

X8`dmg1992


Mesaje : 18
Data de înscriere : 27/02/2008
Varsta : 32
Localizare : viseu

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptySam Mar 08, 2008 12:08 pm

man ai PrO de la mn ! si Germinal daca mai vrei sa reclami un admin ai optiunea reclamati admin ok fara suparare Surprised
Sus In jos
RaLuCkuTza<3Jb




Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/02/2008

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptySam Mar 08, 2008 7:29 pm

numai scrieti msj .TOPIC CLOSED
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L EmptyLun Mar 10, 2008 9:52 am

Sek as vrea si eu sa stiu ce s-a inamplat cu aceasta cerere pt ca am primit 8 pro-uri si nu am nici-o vina ca nu stie germinal unde se gaseste RECLAMATII.....POate ca trebuie sa ii desenam...
Sus In jos
Continut sponsorizat





a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty
MesajSubiect: Re: a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L   a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L Empty

Sus In jos
 
a1mSTaR ...:::Upgrade:::... Alias MasTer k1L
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Upgrade Admin ! ! !
» StyLe uPGraDe
» Upgrade admin for me?:)
» BEcka - upgrade
» DesigN - Upgrade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IlegalZone.Idle.Ro :: Cs.iLeGaLzOnE.Ro :: Upgrade Admin-
Mergi direct la: