IlegalZone.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IlegalZone.Idle.Ro

Powered By seK
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 asa ceva se poate ?? X(

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
eoL | aLin




Mesaje : 28
Data de înscriere : 27/02/2008

asa ceva se poate ?? X( Empty
MesajSubiect: asa ceva se poate ?? X(   asa ceva se poate ?? X( EmptyDum Mar 02, 2008 1:37 pm

deci la 10:37 eram pe awp_dust si burn ia facut poze lu edy iar eu iam zis lu burn ca nu are cod si dupaia mia dat gag am dat reconnect si iam zis lu burn dc mia dat gag si dupaia mia dat ban 30 min deci asa ceva nu se poate vreau o explicatie de la el X(X(X(X
Sus In jos
burn4ilegal




Mesaje : 11
Data de înscriere : 28/02/2008

asa ceva se poate ?? X( Empty
MesajSubiect: Up In The Smoke   asa ceva se poate ?? X( EmptyDum Mar 02, 2008 2:01 pm

1. avea 16-0 si l-am urmarit ca prea dadea hs si am vazut doua fazze care imi deadea de banuit si de asta iam facut poze !!!
2. U imi ziceai ca nu este codat si am zis sa ma conving si eu , si u ai inceput sa zici ca de ce sa ii iau eu poze si nus ce !! si ti-am dat gag !!! si ti-am zis ca dak dat retry ai ban !!!
3. Ai dat retry ai facut 2 runde aveai 0-2 si ti-ai pus numele Pcs !!!
Vazand ca ma iei la misto te-am banat pe 30 minute !!!
Eu nu ma bag in seama cand faci poze u sau ceilalti admin !!!
Capisi nervosule ? Exclamation rendeer
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

asa ceva se poate ?? X( Empty
MesajSubiect: Re: asa ceva se poate ?? X(   asa ceva se poate ?? X( EmptyMier Mar 19, 2008 5:02 am

Hm... interesantă problemă!
Adevărul e că trebuia să îl lași să se convingă Aline, să ia omul pozele și gata. Eu de exemplu, am adus un jucător pe server - Sefu și am să mai aduc vreo 2 care sunt f buni la cs, joacă fiecare de cel puțin 5 ani, am dat mesaje adminilor că este ok Sefu, că nu are coduri, dar dacă cineva Nu are încredere în mine sau e mai suspicios nu are decât să îi facă poze, NU mă bag dacă un admin vrea totuși să se convingă 100%! Wink
În ceea ce privește acțiunile lui Burn, parcă a fost cam mult 30 de min, dădeai și tu BAN 10 min până luai pozele să nu te mai sâcâie Alin și gata, everybody happy Razz
Nu vă mai certați aiurea că e păcat! Sad
Baftă!
Sus In jos
Continut sponsorizat





asa ceva se poate ?? X( Empty
MesajSubiect: Re: asa ceva se poate ?? X(   asa ceva se poate ?? X( Empty

Sus In jos
 
asa ceva se poate ?? X(
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IlegalZone.Idle.Ro :: Cs.iLeGaLzOnE.Ro :: Reclamatii Admini !-
Mergi direct la: