IlegalZone.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IlegalZone.Idle.Ro

Powered By seK
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 >>upgrade-admin-for-linus<<

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
linus




Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/02/2008

>>upgrade-admin-for-linus<< Empty
MesajSubiect: >>upgrade-admin-for-linus<<   >>upgrade-admin-for-linus<< EmptyJoi Mar 20, 2008 7:20 am

BUNA ZIUA!!! Smile) LOL AUZI buna ziua HAI NOROC ALL.SUNT linus si as vrea si eu daca se poate sa mi se faca un upgrade la admin. MOTIVE:1.ma tot uit si ii vad p uni care au semi-god desi nu joaca din-aintea mea p sv sau au semi-god desi au avut admin mai mic ca al meu si nu mi se pare corect acest lucru.2.binestiutul motiv "vreau sa fiu mai aproape de god sa dau ban p ip" cred ca merge si asta la motive.3.joc de f mult timp p sv si imi vad de treba mea respect regulile,"impact jucatorii care se cearta" si alea alea de mai tre facute p un sv de cs!!! MS MULT ALL SI... NE VEDEM IN CONTINUARE PE SV MA...BYE!!! cheers cheers Wink Wink Laughing Very Happy Embarassed Embarassed cyclops jocolor jocolor queen
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

>>upgrade-admin-for-linus<< Empty
MesajSubiect: Re: >>upgrade-admin-for-linus<<   >>upgrade-admin-for-linus<< EmptyJoi Mar 20, 2008 9:15 am

Nuj ce sa zic despre aceasta cerere pt ca este cam devreme pt semi-god
Nu cred ca ai o luna de cand ai mod si parerea mea este ca ar trebuii sa ma astepti macar 1-2 sapt si apoi sa faci cerere
ps:pArerea mea propie si personala
In rest imi place ff mult de tine ca admin.Cat despre timpul pe care il joaca pe sv este destul de ridicat ,adik joaca de ceva timp pe sv dar...Totusi trebuie sa mai joace pt a avea un semi-god pe buna dreptate.Linus sper sa nu te superi dar asta e parerea mea :*:*:*:X:X
pirat tongue jocolor Hai Ca bine ai zis NE VEDEM PE SV
Sus In jos
z.p|Queen




Mesaje : 9
Data de înscriere : 28/02/2008

>>upgrade-admin-for-linus<< Empty
MesajSubiect: :)   >>upgrade-admin-for-linus<< EmptyVin Mar 21, 2008 1:05 am

Mai joaca ! ! ! Wink bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





>>upgrade-admin-for-linus<< Empty
MesajSubiect: Re: >>upgrade-admin-for-linus<<   >>upgrade-admin-for-linus<< Empty

Sus In jos
 
>>upgrade-admin-for-linus<<
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Upgrade Admin ! ! !
» Upgrade admin for me?:)
» K4Tr00p3R upgrade Admin
» eoL | aLin .::upgrade admin::..
» eoL | aLin .::upgrade admin::.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IlegalZone.Idle.Ro :: Cs.iLeGaLzOnE.Ro :: Upgrade Admin-
Mergi direct la: