IlegalZone.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IlegalZone.Idle.Ro

Powered By seK
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sander




Mesaje : 1
Data de înscriere : 27/02/2008

ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele Empty
MesajSubiect: ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele   ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele EmptyDum Mar 23, 2008 3:37 pm

ce parere aveti......poze facute unui admin si refuzul de a le da ....... ce merita acel admin???? in seara de 23 03 2008 jucam pe awp_india iam facut poze adminului morgan care bineneteles a refuzat sa imi dea pozele ca nu iau iesit iam dat ban .....sa procedat corect....multumesc anticipat tuturor adminilor care vor posta
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele Empty
MesajSubiect: Re: ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele   ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele EmptyDum Mar 23, 2008 4:15 pm

Salut!
Pe viitor postează acest gen de subiecte la rubrica RECLAMAȚII ADMINI (parcă se potrivește mai bine acolo - deocamdată NU e suspendat Morgan Razz), asta unu la mână, doi: consider că s-a procedat corect, adică ai urmat regulamentul, dacă ți s-a părut ceva foarte, foarte suspect, i-ai făcut poze, i le-ai cerut frumos, iar el, din respect pentru tine și regulamentul server-ului trebuie să ți le dea.
Dacă Morgan nu are nimic să ascundă, postează pozele, i se scoate ban-ul (am văzut că și l-a scos singur ,)) ), iar data viitoare va da pozele. Oricum ăsta nu e genu' de server unde găsești admini codați (din ce am văzut până acum), iar poze la admini se fac foarte rar (de obicei Ralu a mai făcut - lui Jet de ex Smile)
Baftă!
Sus In jos
 
ce trebuie facut cu admini care nu dau pozele
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt: cititi admini!
» Lista Admini Suspendati ! ! !
» LISTA DE ADMINI Cs.iLeGaLzOnE.Ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IlegalZone.Idle.Ro :: Cs.iLeGaLzOnE.Ro :: Admini Suspendati ! ! !-
Mergi direct la: