IlegalZone.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IlegalZone.Idle.Ro

Powered By seK
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Daca se fac upgrade`uri in continuu

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
GerminaL

GerminaL


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/02/2008

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyMier Mar 05, 2008 12:52 am

Daca se fac upgradeuri de admini in continuu.. Ce ar fi sa fie tot serveru plini de godz? owner? si s-ar bana intre ei? Ar fi un server din plin numai cu admini?! offffffffffffffffff eu cand vad ca fac toti upgrade care nici nu merita .nici nu se implica XX(X(X(X(X(X((X(X ... ADMINI AR TREBUI SA FIE MAXIM 10 !!!!!!!!!! nu 1000 in fine astai doara parerea mea! asa k.,. eu mam descarcat ca numai pot . vad admini incompetenti prea multa penibilitate si prea multa milogeala! Un Upgr Ar trebui sa vina odata la 6 luni! si doar aia capabili affraid affraid




P.S:SERVER DE ADMINI!???? ! socat..de ce se intampla rubrica upgrade! FRATILOR LASATIO MAI MOALE!
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyMier Mar 05, 2008 5:55 am

GerminaL a scris:
Daca se fac upgradeuri de admini in continuu.. Ce ar fi sa fie tot serveru plini de godz? owner? si s-ar bana intre ei? Ar fi un server din plin numai cu admini?! offffffffffffffffff eu cand vad ca fac toti upgrade care nici nu merita .nici nu se implica XX(X(X(X(X(X((X(X ... ADMINI AR TREBUI SA FIE MAXIM 10 !!!!!!!!!! nu 1000 in fine astai doara parerea mea! asa k.,. eu mam descarcat ca numai pot . vad admini incompetenti prea multa penibilitate si prea multa milogeala! Un Upgr Ar trebui sa vina odata la 6 luni! si doar aia capabili affraid affraid




P.S:SERVER DE ADMINI!???? ! socat..de ce se intampla rubrica upgrade! FRATILOR LASATIO MAI MOALE!


Germinal dar tu cand ai facut cerere de upgrade aveai 6 luni??? Si NU stiu daca trebuie sa generalizezi atunci cand spui ca admini sunt incompetenti.Nuj daca trebuie sa faci admini incometenti. affraid pirat Evil or Very Mad
Sus In jos
GerminaL

GerminaL


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/02/2008

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyMier Mar 05, 2008 6:23 am

nici eu nu am 6 luni.... clar ...dar sunt unii admini chiar incompenti si daca nu va convine sa mai am admin ! va cred toti sunteti prieteni.si milogi in felul asta ! hai ma da si tu un pro si ala ce sa faca nah scrie pro ! dar ..sunteti ca gastile. asa k leave me alone
sa sufar in pleata mea.. si nu te mai baga master ca stiu despre ce vorbesc si vorbesc foarte clar. ! si spun realtitatea unde o sa se ajunga.Deci daca nu merit adminu eu sunt de acord sa mil stearga decat sa il iau pe pile .sau eu stiu ce /.;.





Vai doom`le vreau sa ajung la cer sa ma vada toti sa dau admin_who ia uite ma ..el este mare admin si nu face nimica. Toti ar trebui sa contribuie la server financiar cat si sa il ajute prin priceperea lor .. sa ajute omul cand are nevoie.. ! Dar sunt unii care nici nu stiu sa dea la vot ! si sa faca poze ` de unde dracu vin? de pe stele? .
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyMier Mar 05, 2008 6:43 am

GerminaL a scris:
nici eu nu am 6 luni.... clar ...dar sunt unii admini chiar incompenti si daca nu va convine sa mai am admin ! va cred toti sunteti prieteni.si milogi in felul asta ! hai ma da si tu un pro si ala ce sa faca nah scrie pro ! dar ..sunteti ca gastile. asa k leave me alone
sa sufar in pleata mea.. si nu te mai baga master ca stiu despre ce vorbesc si vorbesc foarte clar. ! si spun realtitatea unde o sa se ajunga.Deci daca nu merit adminu eu sunt de acord sa mil stearga decat sa il iau pe pile .sau eu stiu ce /.;.





Vai doom`le vreau sa ajung la cer sa ma vada toti sa dau admin_who ia uite ma ..el este mare admin si nu face nimica. Toti ar trebui sa contribuie la server financiar cat si sa il ajute prin priceperea lor .. sa ajute omul cand are nevoie.. ! Dar sunt unii care nici nu stiu sa dea la vot ! si sa faca poze ` de unde dracu vin? de pe stele? .



Bai fratica mi se pare normal sa ma bag atat timp cat stiu ca sunt si eu implicat in chestia aia
Si Nici un admin nu a luat pe pile.Si mi se pare normal ca un admin care vrea upgrade sa zica ca este bun ca joaca de mult pe sv s.a.m.d Dar un alt admin da pro doar daca l-a vazut facand treaba buna pe acel admin care facuse cerere.Doar nu da pro asa doar de dragul de a da
Si nu are nimeni nimic cu tine si cu nimeni acesti admini(eu spun doar pe cei care ii cunosc) dar bag mana in foc pentru aproape 20 de admini ca nu au adminul pe pile si admineaza f bine.
pS: MY Opinion
Sus In jos
linus




Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/02/2008

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyMier Mar 05, 2008 7:06 am

auzi frate eu zic sa niste nume de admin d-aia incapabili cum le zici u ma? da-le numele sa-i vada toata loomea ia sa te vad !!! per ca nu ti-e frica sa zici ce gandesti ? nu patesti nik boss!!! scot eu banu daca ti-l baga cineva pe gat Smile)))) Smile))) ok hai cu numele si mai vb !!!! afro afro afro cheers ms! u zici ca admini tre sa fie max 10 sau cum zici u de ex cand intru cqateodata nu e niciun admin pe sv boss d-asta zic sa nu fim chiar 10 max !!! ok NUMELE LA AIA INCOMPETENTI SA NU UITI!!!!
Sus In jos
GerminaL

GerminaL


Mesaje : 15
Data de înscriere : 29/02/2008

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyJoi Mar 06, 2008 4:57 am

Deja o dam in caterinca si povesti.intradevar eu am inceput da ceea ce am spus gandeste-te f bine si dupa aia dai reply. Linus!!!!!!!! deci nu am ce discuta cu tine si nu vreau sa mai vb si sa ma cert. Eu spun realitatea ci nu fictiune .Esti tu un om cult, dar cand nu erai admin eu imi amintesc ca numai conflicte am avut cu tine ,tin minte ceea ce spun si tu acuma vrei sa imi pui bete pe foc.

Deja facem mirc aici
P.S: Mam convins de ceea ce gandesti Linus. nu oi fi eu psiholog dar nici mult nu mai am . Arrow study
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu EmptyMier Mar 19, 2008 5:42 am

Salutare!
Măi băieți, calmați-vă! Smile Hai să gândim la rece....
GerminaL, acest server este unul mare - este bine să aibă mai mulți admini - să fie mereu pe server măcar 1 admin! Nu știu de unde ai luat tu cifra asta 10 - nr. de admini recomandat pe un server, dar spun că depinde de la server la server...
Spui că se fac prea dese upgrade-urile, hm.. în general (de la slot la Administrator) se fac la jucătorii care joacă BINE și des. Odată ce sunt Administrtori poți vedea cum adminează oameniil și îți dai cu părerea după accea decă merită avansați sau retrogadați sau banați (de la caz la caz). Este bine să fie de exemplu în nr. de 10 admini cu putere de BAN pe IP... Wink Îți dau dreptate la faptul că unii dau dat PRO la niște jucători doar pentru a lua și ei PRO mai târziu (cel puțin asta am observat la vreo 2 parcă - poate mi s-a părut, oricum treaba lor), poate că într-adevăr se va ajunge la un număr mare de admini - dacă vor fi prea mulți, se va mai reduce numărul lor. Cred că te consumi prea mult GerminaL....nu are rost Sad
În plus, băieții au dreptate când spun să NU generalizezi (faptul că sunt admini incapabili pe serv, etc), iar în partea a 2-a: dacă ai observat astfel de proști ca admini de ce nu ai postat la reclamații admini sau ceva de genu' ăsta! Dacă acuzi tot serverul nu faci nimic, dacă ridici problema asupra cui trebuie, când trebuie cu dovezi atunci se vor lua măsuri! Wink S-au luat măsuri cu Neemah, s-au luat acum cu M1n0rul din câte am văzut; așadar Sek își face treaba și ia măsurile care se impun atunci când trebuie.
Sfatul meu este să fii mai calm, să pui pct-ul pe I când trebuie, să NU mai generalizezi și să joci mai des pe server, nu te-am mai văzut de mult Sad
Baftă!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty
MesajSubiect: Re: Daca se fac upgrade`uri in continuu   Daca se fac upgrade`uri in continuu Empty

Sus In jos
 
Daca se fac upgrade`uri in continuu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vreau Si Eu Slot( Cer Un Slot daca nu este prea mult)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IlegalZone.Idle.Ro :: Diverse :: Sugestii-
Mergi direct la: