IlegalZone.Idle.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IlegalZone.Idle.Ro

Powered By seK
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 UruKuaYe - Cerere"a" :P

In jos 
+7
linus
JL_pow(GO,3)
UsKaTu
eoL | aLin
A1mStAr
Kudojikuto
UruKuaYe
11 participan?i
AutorMesaj
UruKuaYe

UruKuaYe


Mesaje : 20
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 37
Localizare : Timisoara

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyLun Mar 17, 2008 8:36 am

Buna tuturor !


As dori si eu o marire de admin daca se poate....Cand intru de dimineatza pe server, sunt (de obicei) (poate ma insel, dar mai tot timpul cand intru eu de dimineatza, doar eu si inca 1 admin...maxim 2 (dar mai rar), si sunt playeri care joaca cu coduri, si na trebuie sa le faci poze, sa i le ceri, sau/si demo, dupa care trebuie sa te duci pe forum sa le postezi (este foarte ok ideea asta si na..o poate face oricine) dar ii una cand poti sa-ti faci atuncea pe loc, TU, cel care l-ai prins, decat sa o iei pe calea lunga forumul sau sa te rogi la ceva divin, sa intre un alt admin cu acces mai mare si sa-l "rezolve" pe cel in culpa.
Si nu numai de aceea as dori marirea....dar na ..zic eu ..ca o si merit...joc de ceva timpuletz pe server...nu am treaba cu nimeni (prin asta ma refer, ca nu ma cert cu nimeni [admini + playeri], nu fac scandaluri pe server [ ca sa nu mai zic de forum] ), + ca am mai adus si oameni pe server, care nu sunt codati cu toate ca toti i-au facut Razz si cel mai important dupa parerea mea este faptul ca o sa fiu alaturi de serverul acesat si "la bine si la greu" Wink In rest serverul este fain, admini de treaba, reguli care m-i se par ok si ar mai fi si altele dar daca stau sa le scriu pe taote o sa transform (involuntart binenteles) aceasta cerere intr-un roman Razz si o sa va plictisiti si nu vreau asta :X pentru ca eu nu sunt plictisitor din fire Razz si binenteles pe forum "navighez cu placere de fiecare data cand sunt in fata unui pc cu net, chiar daca nu pot sa ma joc cs de fiecare dacata, dar pe forum tot nu ma abtin sa intru Wink
Se poate zice ca am motive bine intemeiate Wink si de aceea as dori si eu o marire de admin de la administrator (rangul meu actual), la moderator :X

Astept cu nerabdare parerile si voturile voastre :X

V-am pupat Wink pe I love you toti I love you si clar...ne vedem pe server Wink Cool Take care !!!!



Al vostru,
cheers Very Happy UruKuaYe. Very Happy cheers
Sus In jos
Kudojikuto

Kudojikuto


Mesaje : 47
Data de înscriere : 27/02/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyLun Mar 17, 2008 8:58 am

UruKuaYe, eu mă grăbesc acum, mă mai gândesc și îți dau un răspuns peste o săptămână, ok? sunny sunny lol!
Acum serios, pot spune că îți dau un PRO, cel mai categoric PRO pe care l-am dat până acum pe acest server!! Wink Foarte tare! După părerea mea meriți această mărire cu vârf și îndesat... Motivele sunt cele menționate de tine mai sus, sunt adevărate așa că: PRO PRO PRO acestei cereri }{ Baftă man!
P.S.: dacă tot ai încheiat cu ,,al vostru, UruKuaYe'' poți să treci pe la mine zilele astea să-mi zugrăvești o cameră, două? Ahahaha Razz Gata că iar mă întind cu vorba!.... Very Happy
Sus In jos
A1mStAr

A1mStAr


Mesaje : 50
Data de înscriere : 26/02/2008
Varsta : 31
Localizare : Japonia

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyLun Mar 17, 2008 9:03 am

Mai avea rost sa postez .Doar se stie ca pt UruKuaye umblam la cutiuta cu pro-uri .Pro si nimic mai mult.He's the best Razz Cool Laughing flower GG fratelo sper sa faci treaba ca si pana acum :*:*}{
Sus In jos
eoL | aLin




Mesaje : 28
Data de înscriere : 27/02/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMar Mar 18, 2008 12:22 am

DA BOSS SI DE LA MINE AI TOT PRO ESTE DE TREABA Wink GG
Sus In jos
UsKaTu




Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/03/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMar Mar 18, 2008 2:02 am

si de la nasu mare sa mai aruncat un dar PRO
Sus In jos
JL_pow(GO,3)




Mesaje : 2
Data de înscriere : 05/03/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMar Mar 18, 2008 3:29 am

si de la mine ai PRO Smile
Sus In jos
linus




Mesaje : 33
Data de înscriere : 27/02/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMar Mar 18, 2008 4:26 am

pro de cand cu forumul asta nou nici nu stiu cand sunt mesaje noi:)) sunny sunny sunny cheers Shocked
Sus In jos
X8`dmg1992

X8`dmg1992


Mesaje : 18
Data de înscriere : 27/02/2008
Varsta : 32
Localizare : viseu

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMar Mar 18, 2008 6:47 am

man yo zic ca nu meriti administrator meriti moderator asa ca ai PrO de la mn Very Happy cheers
Sus In jos
BEcka

BEcka


Mesaje : 8
Data de înscriere : 28/02/2008
Varsta : 36

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Pro - clasic   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMar Mar 18, 2008 11:25 am

Pro din partea mea...pari sooper de treaba si esti destul de des pe server...bafta PRO PRO
Sus In jos
seK

seK


Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/02/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyMier Mar 19, 2008 4:10 am

PrO Tov Meu jocolor
Sus In jos
z.p|Queen




Mesaje : 9
Data de înscriere : 28/02/2008

UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: ;)   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P EmptyVin Mar 21, 2008 1:07 am

Pro UrU ! Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty
MesajSubiect: Re: UruKuaYe - Cerere"a" :P   UruKuaYe  -  Cerere"a" :P Empty

Sus In jos
 
UruKuaYe - Cerere"a" :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere slot :D
» Kudojikuto - cerere Moderator
» CeReRe ->>Upgrade<<- ^w1nNeR^
» Cerere Slot !!!
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IlegalZone.Idle.Ro :: Cs.iLeGaLzOnE.Ro :: Upgrade Admin-
Mergi direct la: